Вітаю Вас Гість!
Четвер, 23.05.2019, 06:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Твори українською мовою [22]
Українські твори роздуми для начальної, середньої та вищої школи. Осмислити твір часом буває не так легко і ми вам у цьому допоможемо.
Мінітвір [2]
Мінітвір - як засіб стислого вираження думки. Для школярів та вчителів
Діалоги [3]
Діалоги це в которих передаються почуття, переживання, настрої та думки людей при спілкуванні один з другим. Діалоги українською мовою для школи
Диктанти [1]
Українські диктанти - це невеликі розповідні твори під диктовку вчителя. Для 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 класів
Переказ з української мови [1]
Докладні та стислі перекази українською мовою по творам відомих письменників. Письмовий та усний переказ тексту
Готові домашні завдання [0]
ГДЗ - це готові домашні завдання, ви легко зможете звірити свій результат з правильним результатом у гдз
Прислів'я [0]
Українські прислів'я про мову, дружбу, хліб, потрібності, добро та працю
Приказки [2]
Приказки про мову, працю, природу, погоду та дружбу
Українські вірші [0]
Вірші українською мовою для дітей, школярів, вчителів для навчальної, середньої та вищої школи
Поздоровлення [0]
Веселі поздоровлення з днем народження, новом роком, святами 8 березня та чоловічого свята - 23 лютого
Сочинения [20]
Школьные сочинения на русском языке
Диктанты [0]
Диктанты для младших, старших и средних классов школы по русскому языку

Наше опитування

Де ви вчитесь?
Всього відповідей: 4225

Статистика

Пошук

Українські твори

Диктанти українською мовою

Вірші та віршики для школи

Друзі сайту

роздум

Головна » Файли » Твори українською мовою

Ви зайшли до нашого сайту - вам привітання. Тут для вас підібрані Твори українською мовою - для учнів начальної, середньої та вищої школи. Твори українською мовою - великий вибір для вас, наші дорогі вчителі, школярі. Ми вдячні вам за проявлений за проявлений інтерес
Твір на тему "Моє майбутнє"
06.04.2017, 16:23


Яким я уявляю своє майбутнє


Коли я розмірковую про своє майбутнє, я не можу сказати напевно, яким воно буде. Багато підлітків не знають, ким вони хочуть стати. Але я впевнений, що найважливішими речами для мене в майбутньому будуть сім'я і робота. Я думаю - гарна освіта потрібна для того, щоб влаштуватися на гарну роботу. Професія - це дуже важливий вибір, який визначає все майбутнє життя. Я радий, що мої батьки підтримують мене.

Я збираюся вступити до університету після закінчення школи. Я хочу стати економістом і працювати в банку. Я знаю, що багато економістів зараз не можуть знайти роботу. Однак, у мене дійсно є величезний інтерес і здібності до математики та економіки. Крім того, я працьовитий і відповідальний чоловік, тому я сподіваюся, що досягну успіху. Висококваліфіковані фахівці завжди потрібні.

Більше того, я хочу мати свою сім'ю в майбутньому. Далеко не підеш без вірної і близької людини, яку ти любиш, поруч. Хочу мати дітей і жити у власному будинку. Так як зараз наша сім'я досить велика, а наша квартира маленька і знаходиться на 8 поверсі, я не можу завести домашню тварину. А я дуже люблю собак. В майбутньому у мене обов'язково буде собака - адже це справжній друг.

Звичайно, я сподіваюся, що у мене буде можливість подорожувати і знайомитися з цікавими людьми в майбутньому. Я хочу водити машину. Зараз це звучить, як мрія, але це те, чим я хочу займатися і що мати. Я впевнений, що плани починаються з мрій. А ще я сподіваюся, що моє майбутнє приготувало мені багато приємних сюрпризів!

http://parta.at.ua/publ/tematichni_shkilni_tvori/na_vilnu_temu/jakim_ja_ujavljaju_svoe_majbutne/99-1-0-2937

Твір на тему: «Яким я бачу ідеальне майбутнє»

Життя людини… Воно складається з секунд, годин, днів, місяців та років. І яким буде кожен його момент, залежить лише від нас. Але є те, що необхідно пам’ятати завжди – життя неповторне, а його час незворотній. Неможливо повернутися у якийсь його момент, день чи місяць, щоб щось зробити інакше або повторити приємну мить. Те, що ви зробили одного разу, вже зроблене назавжди. Можна зробити щось інакше, це може бути краще чи гірше, але переробити чи повторити те, що вже сталося, не можна.

Те, як ми живемо сьогодні, впливає на те, як ми житимемо завтра. Тобто кожного дня ми творимо своє майбутнє. Навчаючись або не навчаючись, працюючи над собою чи б’ючи байдики – кожної миті ми впливаємо на своє «завтра». Яким же буде воно, наше майбутнє? Яким я бачу своє ідеальне майбутнє?

Для мене ідеальне майбутнє – це таке, у якому збудуться мої мрії. Хай не всі, але хоча б найголовніші. Для мене дуже важливо жити у економічно стабільній країні, у якій є перспективи для молоді. Саме такою я бачу у майбутньому свою Батьківщину. Кожен з нас – син або донька своєї держави, і тому я не уявляю свого «завтра» окремо від неї. Я хочу, щоб Україна стала успішною європейською країною, щоб молодь хотіла не виїхати з неї, а, навпаки, поверталася б назад і прагнула працювати на її території…

Для того, щоб мати ідеальне майбутнє, мені необхідно вступити до омріяного вузу і отримати вищу освіту. Після цього я зможу працювати за спеціальністю на перспективній роботі та будувати не лише кар’єру, але і краще майбутнє для моєї країни. Саме праця на користь держави і відрізняє свідомих громадян від пристосуванців. Звичайно, моя робота має забезпечувати мене матеріально, але вона має ще й приносити задоволення. Я вважаю, що людина, яка працює за спеціальністю, яка їй не подобається, не зможе на ній досягти успіхів і розкрити свої таланти. Тож у своєму житті я хочу займатися улюбленою справою, стати хорошим спеціалістом, мати перспективи.

Звичайно, ідеальне майбутнє неможливе без щасливої родини. Я хочу, щоб були здорові мої батьки та рідні, щоб у них було якомога менше проблем та клопотів. Хочу колись створити власну родину, але перед цим отримати освіту та влаштуватися на роботу…

А взагалі, як і всі я мрію про те, щоб у нашій країні не було війни, щоб не гинули люди. Хочу, щоб з’явилися нові робочі місця, щоб молодь мала змогу працювати там, де хочеться. Звичайно, хотілося б, щоб ця праця мала відповідну оплату, щоб підвищилися пенсії у бабусь та дідусів… А ще у мене є мрія, щоб знайшли ліки від таких страшних хвороб, як рак і СНІД, а діти, які живуть у дитячих будинках та інтернатах, знайшли б батьків…

Розумію, що всі мої мрії не можуть відразу збутися, але ідеальне майбутнє я уявляю саме таким: без горя, сліз і нещастя!

http://eslovnyk.com/tvori/tvir-na-temu-yakym-ya-bachu-idealne-majbutnje/

Твір на тему «Майбутнє починається сьогодні»

Здавалося б, що таке сьогодні. Просто ще один нічим незапомінающійся день. Іноді буває таке, що саме сьогодні нічого не хочеться робити. Подумки думаєш, що все можна зробити завтра, адже ще є багато часу. І ніхто не замислюється над тим, що все починається саме сьогодні. Все наше життя залежить від сьогоднішнього дня. Що ми зробимо, куди поїдемо, ніж займемося, з ким побачимося саме в цю хвилину.

Вся історія людства починалася писатися не завтра, не через якийсь час, а сьогодні і зараз. Кожному важливого моменту відведено свій час в історії. Той час, коли всі трапилася, і не хвилиною пізніше або раніше. Так, і в нашому житті, все трапляється, тоді, коли потрібно. І якщо кожен замислювався, що саме від його сьогоднішнього рішення залежить завтрашній день, можливо, все було б зовсім по-іншому і набагато краще.

Є люди, які покладаються на долю. Але ж свою долю ми будуємо самі. Від прийнятих ними рішень, від сказаних слів і від зроблених справ залежить наша доля. І якщо покладатися на долю, то це-те ж саме, що покладатися на себе. Просто люди знайшли собі виправдання для того, щоб сьогодні нічого не робити. Але коли ще, якщо не сьогодні. Наша історія, наше життя починає писатися з моменту зачаття і до останнього вдиху. І нікому і ніколи не вдалося відстрочити цей момент хоча б на секунду. Все сталося, так як і повинно було статися і саме в цей момент, не завтра, не через рік, а сьогодні.

Від сьогоднішнього дня залежить завтрашній день і так весь час. Тільки сьогодні ми можемо змінити своє майбутнє і якось на нього вплинути. І якщо кожен це зрозуміє, і не буде відкладати свої справи на завтра, то ми зможемо змінити світ на краще, внести в нього більше добра, радості, тепла, світла. І почнемо сьогодні. Адже наше майбутнє залежить від нас.

http://yemets.com.ua/tvir-na-temu-majbutne-pochinaetsja-sogodni/

Категорія: Твори українською мовою | Додав: Наталья
Переглядів: 2213 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.0/1
[24.03.2014][Твори українською мовою]
Твори про школу. Моя улюблена школа (0)
[05.09.2016][Сочинения]
Сочинение на тему ключ к равновесию (0)
[06.04.2017][Твори українською мовою]
Твір на тему "Моє майбутнє" (0)
[02.06.2013][Діалоги]
Діалог на тему "В ресторані" (0)
[03.04.2016][Сочинения]
Сочинение авиация и воздухоплавание (0)
[22.02.2016][Твори українською мовою]
Твір роздум на тему Душа людини (0)
[11.12.2015][Сочинения]
Сочинение на тему "Детская мода" (0)
[26.05.2016][Сочинения]
Мини сочинение на тему Океан (0)
[10.04.2017][Сочинения]
Образец письма другу на английском языке (0)
[03.03.2014][Мінітвір]
Твір - Мініатюра на тему весна (1)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]