Вітаю Вас Гість!
Четвер, 23.05.2019, 06:28
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Категорії розділу

Твори українською мовою [22]
Українські твори роздуми для начальної, середньої та вищої школи. Осмислити твір часом буває не так легко і ми вам у цьому допоможемо.
Мінітвір [2]
Мінітвір - як засіб стислого вираження думки. Для школярів та вчителів
Діалоги [3]
Діалоги це в которих передаються почуття, переживання, настрої та думки людей при спілкуванні один з другим. Діалоги українською мовою для школи
Диктанти [1]
Українські диктанти - це невеликі розповідні твори під диктовку вчителя. Для 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 класів
Переказ з української мови [1]
Докладні та стислі перекази українською мовою по творам відомих письменників. Письмовий та усний переказ тексту
Готові домашні завдання [0]
ГДЗ - це готові домашні завдання, ви легко зможете звірити свій результат з правильним результатом у гдз
Прислів'я [0]
Українські прислів'я про мову, дружбу, хліб, потрібності, добро та працю
Приказки [2]
Приказки про мову, працю, природу, погоду та дружбу
Українські вірші [0]
Вірші українською мовою для дітей, школярів, вчителів для навчальної, середньої та вищої школи
Поздоровлення [0]
Веселі поздоровлення з днем народження, новом роком, святами 8 березня та чоловічого свята - 23 лютого
Сочинения [20]
Школьные сочинения на русском языке
Диктанты [0]
Диктанты для младших, старших и средних классов школы по русскому языку

Наше опитування

Де ви вчитесь?
Всього відповідей: 4225

Статистика

Пошук

Українські твори

Диктанти українською мовою

Вірші та віршики для школи

Друзі сайту

роздум

Головна » Файли » Твори українською мовою

Ви зайшли до нашого сайту - вам привітання. Тут для вас підібрані Твори українською мовою - для учнів начальної, середньої та вищої школи. Твори українською мовою - великий вибір для вас, наші дорогі вчителі, школярі. Ми вдячні вам за проявлений за проявлений інтерес
Твір опис на тему “Зрада”
13.11.2013, 21:25
Твір опис українською мовою на тему зрада на мотив повісті ГоголяПовість М. В. Гоголя вперше з’явилася у 1835 році. В цьому творі видатний письменник реалістично зобразив життя Запорізької Січі, героїчну боротьбу українських козаків проти тих, хто поневолював у ті часи наш народ. Ця боротьба показана на фоні неповторного колориту звичаїв і побуту українців. Головними героями цього видатного твору є старий полковник Січі Тарас Бульба та його сини. А одним із головних ліній сюжету я вважаю кохання молодшого сина Тараса Бульби Андрія, конфлікт його почуття і обов’язку перед Батьківщиною.
Навчаючись у Києві, Андрій випадково познайомився з польською панночкою, яку дуже скоро покохав усім своїм молодим та гарячим юнацьким серцем. А коли хлопець опинився в Запорозькій Січі, тамтешнє життя повністю його захопило і з усією своєю палкістю він з головою занурився у це «розгульне море», і на деякий час забув і панночку, і бурсу, і навіть батьківську хату. Серед козаків Андрій показав себе хоробрим воїном, в будь-якому, самому жорстокому бою він не знав страху та трощив усе, що опинялося під його шаблею. Але Андрію було однаково, з ким битися, бо в бій його кликала не ідея і моральні чинники, його заворожувала сама напруга бою і він цілком віддавався цій жорстокій музиці. Але коли одного разу до стану запорожців під покровом ночі пробралася служниця-татарка польської красуні і принесла Андрію прохання коханої панночки про допомогу її матері, «все минуле, все, що було закрите, заглушене теперішнім суворим бойовим життям, - все спливло разом па поверхню, потопивши, в свою черіу, теперішнє». Після цього хлопець знову опинився у полоні своїх почуттів, від самої думки про те, що він знову побачить свою любов, у нього починало швидко битися серце і «тремтіли молоді коліна».«І загинув козак!». Заради своєї коханої, заради своїх ночуїтів, Андрій був готовий віддати найдорожче, що у нього було - і батька, і товаришів, і вітчизну. Любов до панночки затьмарила йому очі, її хлопець поставив понад усе, понад обов’язок перед батьками, друзями і Батьківщиною. «Вітчизна моя - ти!» - каже Андрій, потомствений запорізький козак, дочці свого заклятого ворога, одного з польських воєвод. Заради цієї красуні виступає він проти своїх товаришів. «Охоплений палом і жаром битви», жадаючи відслужити пов’язаний панночкою на його руці «дорогий шарф, вишитий руками першої красуні», хлопець мчав, роздавав удари наліво й направо, та «не бачив, хто перед ним був, свої чи інші які»Але добре бачив, хто перед ним, старий Тарас Бульба. На відміну від свого сина, у Тараса найголовнішими в житті були товариші, віра і вітчизна. Тому трагедія Андрія, яка полягала у конфлікті між коханням та обов’язком перед батьківщиною, стала у той же час трагедією і для його батька. І в цьому конфлікті кохання ніяк не виправдовує зради, бо Батьківщина - це найдорожче, що є у житті кожної людини.

Категорія: Твори українською мовою | Додав: Наталья
Переглядів: 2914 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.3/3
[17.05.2016][Сочинения]
Сочинение на тему природа 6 класс (0)
[27.06.2016][Приказки]
Поучительная сказка для детей. Комбайнеры (0)
[10.06.2016][Сочинения]
Сочинение про ракету (0)
[03.03.2014][Мінітвір]
Твір - Мініатюра на тему весна (1)
[11.08.2013][Твори українською мовою]
Твір опис на тему Село (0)
[21.08.2016][Сочинения]
Сочинение на тему эволюция сознания (0)
[13.11.2013][Твори українською мовою]
Твір опис на тему “Зрада” (0)
[02.06.2013][Твори українською мовою]
Твір - роздум на тему: «Молодь» (0)
[08.11.2016][Сочинения]
Сочинение о любви и истине (0)
[02.06.2013][Твори українською мовою]
Твір-розповідь на тему природа (0)
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]